Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PÓŁKA DESJO 32 SZYNAKA MEBLE

Estetyczna półka Desjo 32 marki Szynaka Meble; szer. 170 cm; wys. 27 cm; gł. 24 cm.

161,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Krótka półka Desjo 32 to dobry dodatek, który perfekcyjnie uzupełni aranżację salonu, sypialni czy innego pomieszczenia, zapewniając nie tylko atrakcyjny dla oka efekt wizualny, ale również pozytywnie wpływając na funkcjonalność wnętrza. Półka wisząca to dodatkowa powierzchnia, którą można wykorzystać do ekspozycji ulubionych pamiątek, zdjęć czy dekoracji. Z powodzeniem można postawić na niej również niewielkie kwiaty czy innego rodzaju przedmioty. Jest to półka bardzo wytrzymała, a przy tym dzięki swojej jasnej kolorystyce bez problemu wpisuje się w różne aranżacje. Jak pozostałe meble z tej kolekcji, półka ma kolor dębu san remo, który przełamany jest wstawkami w kolorze brązu uni.

Półka Desjo 32 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
170 cm
Wysokość
27 cm
Głębokość
24 cm

Polecane produkty