Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PÓŁKA RIVA 35 SZYNAKA MEBLE

Oryginalna półka Riva 35 marki Szynaka Meble; szer. 125 cm; wys. 29 cm; gł. 25 cm.

231,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nowoczesna półka Riva 35 łączy w sobie niesztampowy design, wysoką funkcjonalność i praktyczność. Jest to półka wisząca, która pasować będzie do pokoju dziecięcego i młodzieżowego, ale nie tylko. Idealnie dopełni aranżacje z innymi meblami z kolekcji Riva, ale również jako dodatek samodzielny sprawdzi się bardzo dobrze. Półka łączy w sobie kolory: biały, dąb riviera i czarny mat, dzięki czemu dodaje wnętrzu charakteru i podkreśla jego wyjątkową aranżację. Posiada podział na dwie części, a także praktyczny ogranicznik z przodu, czyli poziomą belkę, uniemożliwiającą spadanie ustawionym rzeczom, więc jest bezpieczna w użytkowaniu i można ją bez obaw powiesić nad łóżkiem czy biurkiem dziecka.

Półka Riva 35 Szynaka Meble

Półka Riva 35 Szynaka Meble

Półka Riva 35 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
125 cm
Wysokość
29 cm
Głębokość
25 cm
Fronty
Płyta meblowa laminowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni
Korpus
Płyta meblowa laminowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni
Kolor
Czarny mat, dąb riviera, biały

Polecane produkty