Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PÓŁKA KAMA 34 SZYNAKA MEBLE

Efektowna półka Kama 34 marki Szynaka Meble; szer. 119 cm; wys. 23 cm; gł. 23 cm.

235,45 zł
277,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 277,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Niepowtarzalna półka Kama 34 to detal aranżacyjny, który może zadecydować o wizualnym odbiorze całego pomieszczenia. Jest to półka bardzo atrakcyjna, elegancka i nietuzinkowa zarazem, która podkreśli charakter wnętrza i perfekcyjnie dopełni jego wyjątkową aranżację. Na uwagę zasługuje połączenie koloru dębu camargue z kolorem czarnym matowym na tylnej ścianie. Nie da się nie zauważyć atrakcyjnego ryflowania czarnej części tylnej ściany – będzie ona doskonałym tłem do ekspozycji cennych pamiątek, ozdób, zdjęć czy niewielkich kwiatów. Półka jest krótka, więc sprawdzi się również w przypadku mniejszych pomieszczeń, tworząc dodatkową przestrzeń ekspozycyjną, która zawsze jest przydatna.

Półka Kama 34 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
119 cm
Wysokość
23 cm
Głębokość
23 cm
Materiał
Lite drewno szczotkowane

Polecane produkty