Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PÓŁKA VELVET 35 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Praktyczna półka Velvet 35 marki Szynaka Meble w kolorze dąb czarny; szer. 161 cm; wys. 24 cm; gł. 25 cm.

871,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Długa wisząca półka Velvet 35 Dąb czarny ułatwi aranżację eleganckiego i funkcjonalnego zarazem wnętrza salonu, sypialni, gabinetu i nie tylko. Powieszona na ścianie stanie się dekoracją pomieszczenia, a jednocześnie stworzy dodatkowe miejsce na dekoracje czy atrakcyjne wizualnie pamiątki. Półka jest solidna i wytrzymała, a jej ciemny kolor dębu czarnego przyciąga wzrok każdego. Na uwagę zasługuje subtelne oświetlenie półki, które podkreśla jej wyjątkowy charakter, a także ręcznie wykonana dekoracyjna wstawka z drewna szropowanego, która wyróżnia się mocno zaakcentowaną, naturalną strukturą drewna, z widocznymi sękami, szczelinami itp. Wstawka ta wyróżnia wszystkie meble z kolekcji Velvet.

Półka Velvet 35 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
161 cm
Wysokość
24 cm
Głębokość
25 cm
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty