Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PÓŁKA WISZĄCA AXEL AX-15 BOG-FRAN

Długa półka wisząca Axel AX-15 marki BOG-FRAN; szer. 144,5 cm; wys. 20 cm; gł. 26 cm.

209,00 zł
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Długa półka wisząca AXEL AX-15 to świetny pomysł na wypełnienie pustej przestrzeni ściany. Wykonana z płyty w jasnym laminacie tuja/dąb latte, posiada tylną ściankę i pełne boki, co zabezpiecza zarówno ścianę przed pobrudzeniem, jak i dobrze podpiera odłożone przedmioty. W zależności od wielkości ściany, półkę można swobodnie wieszać pojedynczo, w zwielokrotnieniu lub w połączeniu z mniejszą półką AX-14 z tej samej serii. Prosta forma mebla zapewnia swobodę aranżacji niemal dowolnego pomieszczenia w wielu stylach. Kolorystycznie dobrze wpisuje się w jasne wnętrza oraz te ciemniejsze jako element kontrastujący i dekoracyjny jednocześnie.

Półka wisząca AXEL AX-15 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
144,5 cm
Wysokość
20 cm
Głębokość
26 cm
Materiał
Płyta laminowana
Kolor
Tuja/dąb latte

Polecane produkty