Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA WISZĄCA AXEL AX-16 BOG-FRAN

Praktyczna szafka wisząca Axel AX-16 marki BOG-FRAN; szer. 144,5 cm; wys. 52,5 cm; gł. 27,5 cm.

428,00 zł
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Szafka wisząca AXEL AX-16 to jeden z bardziej uniwersalnych mebli z płyty laminowanej w kolorze tuja/dąb latte. Doskonale sprawdzi się nie tylko w salonie, ale również w każdej przestrzeni, w której jest do zagospodarowania przestrzeń na ścianie. To dobre miejsce na pamiątki, zdjęcia, książki i ozdobne dodatki, które pomieszczą dwie półki. Szklana górna półka ma możliwość atrakcyjnego podświetlenia. Dolna z kolei posiada dodatkowo pionowy podział na dwie części. Otwarty mebel daje możliwość łatwego dostępu do pozostawionych na nim przedmiotów. Chłodny odcień laminatu w połączeniu z niebieskim oświetleniem szkła to dobry wybór do jasnych aranżacji nawet w słabiej doświetlonych pomieszczeniach.

Szafka wisząca AXEL AX-16 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
144,5 cm
Wysokość
52,5 cm
Głębokość
27,5 cm
Materiał
Płyta laminowana
Kolor
Tuja/dąb latte

Polecane produkty