Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PÓŁKA MOET 35 SZYNAKA MEBLE

Praktyczna półka wisząca Moet 35 marki Szynaka Meble w przyciągającej oko kolorystyce; szer. 150 cm; wys. 22 cm; gł. 22 cm.

290,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Półka wisząca z kolekcji MOET umożliwi wykorzystanie wolnej przestrzeni na ścianie. Razem z innymi meblami wchodzącymi w skład systemu pozwoli stworzyć atrakcyjną aranżację pomieszczenia. Wykonana jest z płyty meblowej w okleinie z folii PVC w trzech kolorach: orzech amerykański jackson, biały mat i grafitowy mat. Z jednej strony została wyposażona w praktyczny ogranicznik, który zabezpieczy przed zsunięciem ułożone na niej przedmioty (np. książki). Jest doskonałym miejscem do umieszczenia wszelkich dekoracji.

Półka Moet 35 Szynaka Meble


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
150 cm
Wysokość
22 cm
Głębokość
22 cm
Materiał
Płyta meblowa foliowana
Kolor
Grafitowy
Kolor
Biel
Kolor
Orzech amerykański jackson

Polecane produkty