Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PUFA 3D EKO GIGANTPUFA

Okrągła pufa 3D Eko marki Gigantpufa obita skórą ekologiczną; szer. 45 cm; wys. 41 cm; gł. 45 cm.

205,00 zł
Kolor
Ilość
Dostępny do 10 dni roboczych

Pufa 3D Eko to nowoczesna klasyka połączona z jakościowym wykonaniem. Skóra ekologiczna uzupełniona o solidne przeszycia zapewnia trwałość pufy na lata. Najlepiej będzie ona wyglądać umieszczona przy eleganckiej ławie, w towarzystwie innych puf, tym samym tworząc idealną przestrzeń do spotkań i rozmów. Pufa 3d EKO odnajdzie się zarówno w domu, jak i w nowoczesnej przestrzeni biurowej, gdzie strefa relaksacyjna to ważna kwestia. Duży wybór kolorów modelu umożliwia zakup takiego, który będzie perfekcyjnie pasował do aranżowanego wnętrza. Dodatkowo solidny stelaż oraz miękka pianka gwarantują najwyższy poziom komfortu korzystania z siedziska.

Pufa 3D Eko Gigantpufa

Pufa 3D Eko Gigantpufa

Pufa 3D Eko Gigantpufa

Pufa 3D Eko Gigantpufa


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
45 cm
Wysokość
41 cm
Głębokość
45 cm
Materiał
Skóra ekologiczna TITANIC
Wypełnienie
Stelaż polistyrenowy / pianka

Polecane produkty