Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ZESTAW PUF CONGO HALMAR WIELOBARWNY

Zestaw wielobarwnych puf Congo marki Halmar z ozdobnym rośinnym wzorem; Pufa 1: śred. 44 cm; wys. 38 cm. Pufa 2: śred. 36 cm; wys. 32 cm.

319,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Zestaw nowoczesnych puf z funkcją schowka idealnie sprawdzi się w wielu domowych pomieszczeniach. Swoje zastosowanie pufy mogą znaleźć w salonie, pokoju młodzieżowym czy w sypialni. Pufy są nie tylko dekoracyjne, ale i niezwykle funkcjonalne. Ze względu na możliwość przechowywania w nich drobnych przedmiotów, urządzana przestrzeń zyska więcej miejsca na dodatkowe gadżety, np. w strefie relaksu, gdzie został umieszczony telewizor. W pufach z łatwością można przechowywać także bieliznę oraz zabawki dla dzieci.

Zestaw puf Congo Halmar wielobarwny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Średnica
36 cm
Średnica
44 cm
Wysokość
38 cm
Wysokość
32 cm
Materiał
Rattan syntetyczny
Materiał
Tkanina
Kolor
Wielobarwny

Polecane produkty