Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PUFA MATEO COMFORTEO

Praktyczna pufa Matteo Comforteo z funkcjonalnym otwieraniem i pojemnikiem na akcesoria; szer. 98 cm; wys. 44 cm; gł. 60 cm.

634,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Praktyczna pufa Matteo Comforteo to mebel, który sprawdzi się nie tylko w salonie, ale i w wielu innych pomieszczeniach, dając wygodne miejsce do siedzenia czy przechowywania podręcznych rzeczy. Jest to mebel, który wyróżnia się elegancką prezencją. Posiada atrakcyjne, ale nienachalne zarazem zdobienia, które podkreślają jego charakter. Na uwagę zasługują delikatne przeszycia pufy i jej pikowanie w części centralnej, a także atrakcyjne niskie nóżki. Produkt można użytkować jako mebel samodzielny, ale sprawdzi się też jako uzupełnienie kanapy z tej samej serii. Pufa Matteo Comforteo może mieć tapicerkę dostosowaną do potrzeb użytkownika, jego preferencji i możliwości aranżacyjnych. Do wyboru jest aż 5 różnych grup tkanin, więc każdy znajdzie tu odpowiedni dla siebie materiał obicia. Pufa ma 98 cm długości, 60 cm szerokości i 44 cm wysokości. Jest otwierana – w środku posiada praktyczny pojemnik, w którym można schować podręczne akcesoria, co ułatwia utrzymanie porządku w pomieszczeniu.

Puf Matteo Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
98 cm
Wysokość
44 cm
Głębokość
60 cm

Polecane produkty