Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA VEGAS WERSAL

Nowoczesna sofa Vegas marki Wersal z funkcją spania; szer. 197 cm; wys. 88 cm; gł. 90 cm.

1 999,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Nowoczesna sofa Vegas od Wersal to propozycja do designerskiego wnętrza, w tym zarówno do salonu, jak również do pokoju młodzieżowego. Jest to mebel tapicerowany, który prezentuje się niebanalnie i z pewnością przyciąga uwagę, więc ozdobi każde wnętrze. Należy wspomnieć o gustownych przeszyciach siedziska, a także o ciekawie zaprojektowanych stopkach i poduszkach (dwie duże i szerokie oraz dwie mniejsze i płaskie), które mogą podpierać plecy, ręce, a nawet głowę, gdy sofa jest rozłożona. Konstrukcja powstała w oparciu o wysokiej jakości sprężyny bonelowe i wyróżnia się solidnością oraz wytrzymałością. Jest to ponadto sofa z funkcją spania, więc można szybko zamienić siedzisko w bardzo wygodne łóżko. Mebel ten posiada system rozkładania typu automat DL, co jest rozwiązaniem bardzo wygodnym w codziennym użytkowaniu. Pomyślano również o dodatkowej powierzchni do przechowywania podręcznego wyposażenia, gdyż sofa posiada pojemny schowek, w którym umieścić można koce, pościel czy poduszki.

Sofa Vegas Wersal

Sofa Vegas Wersal

Sofa Vegas Wersal

Sofa Vegas Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
197 cm
Wysokość
88 cm
Głębokość
90 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
133 x 197 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
41 cm
Wypełnienie
Sprężyna bonelowa

Polecane produkty