Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Sofa Cube Caya Design

SOFA CUBE CAYA DESIGN

Komfortowa sofa; szer. 315 cm; gł. 105 cm; wys. 81 cm.

5 943,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Obecnie brak na stanie


Sofa Cube to połączenie uniwersalności z wyjątkowym komfortem wypoczynku. Świetnie komponuje się zarówno w minimalistycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Zbudowana jest z modułów o wymiarach 105 cm x 105 cm, z których można budować układy według własnych preferencji. Model Cube jest meblem nierozkładalnym, bez dodatkowej funkcji spania. Mając na uwadze komfort wypoczynku, w siedzisku zastosowano kompozycję z pianek wysoko-elastycznych i pasy tapicerskie, z kolei oparcia wypełniono miękkim wsadem z gęsich piór i silikonu. Preferowane materiały obiciowe to tkaniny plamo odporne Magic Home.

Sofa Cube Caya Design

Sofa Cube Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
315 cm
Wysokość
81 cm
Głębokość
105 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Materiał
Tkanina
Materiał
Miękki wsad z gęsich piór i silikonu
Materiał
Pianka wysokoelastyczna

Polecane produkty