Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁAWA JAKARTA HALMAR

Stylowa ława Jakarta marki Halmar z plecionym blatem; śred. 39 cm; wys. 44 cm.

149,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Solidna ława z plecionym blatem to idealny mebel do egzotycznie urządzonych pomieszczeń lub domków letniskowych. Ze względu na wyjątkowy wzór ława spełnia funkcję zarówno użytkową, jak i dekoracyjną. Jest to świetna przestrzeń na ulubione kwiaty domowe czy tematyczne ozdoby. Ława najlepiej sprawdzi się w połączeniu ze stylowymi siedziskami, dzięki którym cały zestaw stanie się perfekcyjnym miejscem wypoczynkowym dla domowników lub lokatorów domków letniskowych. Solidne nóżki oraz obramowanie blatu gwarantują przydatność ławy przez lata. Ciekawa forma oraz dbałość o każdy szczegół sprawiają, że mebel na pewno zwróci uwagę osób przebywających w pokoju.

Ława Jakarta Halmar


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Średnica
39 cm
Wysokość
44 cm
Kolor
Naturalny
Blat
Rattan naturalny

Polecane produkty