Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁAWA ESPINOZA PROSTOKĄT HALMAR DĄB NATURALNY

Praktyczna ława Espinoza Prostokąt marki Halmar w kolorze dębu naturalnego; szer. 110 cm; wys. 45 cm; gł. 65 cm.

519,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Elegancka ława powstała z kilku rodzajów materiałów idealnie sprawdzi się w stylowo urządzonym salonie czy pokoju dziennym. Mebel dobrze odnajdzie się również w nowoczesnej przestrzeni biurowej, gdzie miła atmosfera oraz serdeczny kontakt z klientami to sprawy priorytetowe. Dodatkowo solidny blat umożliwia stawianie na nim, potrzebnych podczas spotkań z przyjaciółmi, przekąsek i napojów. Znajdująca się poniżej szklana półeczka to perfekcyjne miejsce na ułożenie gazet, krzyżówek czy pilota do telewizora. Mebel najlepiej będzie wyglądał w połączeniu z gustowną kanapą, narożnikiem lub fotelami. Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju materiałów, ławę z łatwością można dopasować do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

Ława Espinoza Prostokąt Halmar dąb naturalny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
110 cm
Wysokość
45 cm
Głębokość
65 cm
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Kolor
Dąb naturalny

Polecane produkty