Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁAWA XENA HALMAR DĄB NATURALNY

Funkcjonalna ława Xena marki Halmar kolor dąb naturalny; szer. 60 cm; wys. 45 cm; gł. 60 cm.

339,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Nowoczesna kwadratowa ława to idealne dopełnienie każdej strefy wypoczynkowej w salonie, pokoju dziennym czy biurowym gabinecie. Połączenie kilku materiałów pozwala na jej dopasowanie zarówno do drewnianych, jak i surowych czarnych mebli. Dodatkowa szklana półeczka, umieszczona poniżej trwałego blatu, umożliwia układanie na niej książek, gazet czy różnego rodzaju przedmiotów potrzebnych na co dzień. Modne wykonanie nóżek oraz klasyczny blat ułatwiają aranżację ławy w wielu stylach i kolorach przewodnich wnętrz. Mebel, wraz z wygodnym siedziskiem, stanie się przyjemnym miejscem do rozmów z bliskimi oraz negocjacji kontraktów w firmie.

Ława Xena Halmar dąb naturalny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
60 cm
Wysokość
45 cm
Głębokość
60 cm
Kolor
Dąb naturalny
Blat
Płyta meblowa MDF

Polecane produkty