Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STOLIK LUCAS 41 SZYNAKA MEBLE

Elegancki stolik Lucas 41 marki Szynaka Meble; szer. 120 cm; wys. 40 cm; gł. 60cm.

633,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Praktyczny stolik Lucas 41 to mebel okolicznościowy, który sprawdzi się np. jako stolik kawowy. Jego konstrukcja jest nietypowa, co przyciąga wzrok i dodaje wnętrzu charakteru. Cienki blat z płyty meblowej w kolorze dębu artisan opiera się na ciekawej podstawie – z jednej strony jest ona pełna i również ma kolor dębu artisan, z drugiej natomiast jest wycięta w środku, więc w zasadzie jest to sama rama w kolorze czarnym. Stolik posiada ponadto praktyczną półkę podblatową w kolorze czarnym, która z jednej strony jest delikatnie przedzielona czarną wstawką. Całość prezentuje się niebanalnie, co spełni oczekiwania osób lubiących nowoczesne aranżacje i nietypowe bryły o dużej funkcjonalności.

Stolik Lucas 41 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
120 cm
Wysokość
40 cm
Głębokość
60 cm
Korpus
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni
Ilość półek
1
Blat
Wykonane z płyty meblowej laminowanej

Polecane produkty