Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STOLIK MOSAIC 41 SZYNAKA MEBLE

Stylowy stolik Mosaic 41 marki Szynaka Meble; szer. 110 cm; wys. 48 cm; gł. 60 cm.

1 127,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Efektowny stół Mosaic 41 może pełnić funkcję praktycznego stolika kawowego w salonie. Jest solidnie wykonany i zachwyca oryginalną konstrukcją. Jego gruby i masywny blat w kolorze olejowanego dębu miodowego z pięknie zaznaczonym rysunkiem drewna zestawiono z czarnymi nogami w kształcie płozów oraz z praktyczną półką podblatową. Grubość tej półki wyraźnie kontrastuje z grubością blatu, co prezentuje się niebanalnie i interesująco. Stół okolicznościowy Mosaic 41 będzie idealnie prezentować się w towarzystwie innych mebli z kolekcji Mosaic, uzupełniając stworzoną przez nie aranżację, jednak sprawdzi się bardzo dobrze również jako element samodzielny, który towarzyszy meblom o innym stylu.

Stolik Mosaic 41 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
110 cm
Wysokość
48 cm
Głębokość
60 cm
Kolor
Dąb miodowy
Kolor
Czarny

Polecane produkty