Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STOLIK VELLE 41 SZYNAKA MEBLE

Stylowy stolik Velle 41 marki Szynaka Meble; szer. 110 cm; wys. 49 cm; gł. 60 cm.

1 581,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Okolicznościowy stół Velle 41 to model stolika kawowego, który przydatny będzie w każdym salonie. Konstrukcja mebla wykonana jest z płyty meblowej (korpus) i litego drewna dębowego (front), ponadto znajdziemy tu praktyczną półkę podblatową która wykonana jest ze szkła. Stół utrzymany jest w ciepłej kolorystyce dębu miodowego olejowanego, którego wyraźny rysunek drewna robi duże wrażenie. Sama konstrukcja stolika jest dość masywna, co jest wynikiem zestawienia masywnych nóg i dość grubego blatu, jednak przeszklona półka dodaje jej lekkości, a jednocześnie sprawia, że stolik prezentuje się oryginalnie. To z pewnością jeden z tych mebli, które łączą walory użytkowe i wizualne w spójną całość.

Stolik Velle 41 Szynaka Meble

Stolik Velle 41 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
110 cm
Wysokość
49 cm
Głębokość
60 cm
Fronty
Lite drewno dębowe szczotkowane, okleina naturalna (fornir) element pnia promieniowy, szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej (fornir); wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Kolor
Dąb miodowy olejowany

Polecane produkty