Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STOLIK DOVER 41 SZYNAKA MEBLE

Kwadratowy stolik Dover 41 marki Szynaka Meble; szer. 70 cm; wys. 45 cm; gł. 70 cm.

324,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Okolicznościowy stolik Dover 41 prezentuje się bardzo elegancko i nienachalnie zarazem. Jego dość prosta bryła została urozmaicona przez lekkie zaokrąglenia nóg i kantów blatu, co daje bardzo atrakcyjny efekt wizualny. Ten stolik kawowy bardzo dobrze sprawdzi się w salonie, ale będzie przydatny także w wielu innych pomieszczeniach – np. biurze czy gabinecie. Jest to mebel wykonany solidnie z wysokiej jakości materiałów. Przyciąga wzrok nie tylko swoją klasyczną elegancją, ale również kolorem. Wiśnia primavera wniesie do pomieszczenia ciepłą atmosferę i odrobinę luksusu, podkreślając jego wyjątkową aranżację. To stolik okolicznościowy dla osób wymagających, który robi wrażenie na każdym.

Stolik Dover 41 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
70 cm
Wysokość
45 cm
Głębokość
70 cm

Polecane produkty