.

.

STOLIK PORTI 41 SZYNAKA MEBLE DĄB CZEKOLADOWY

Elegancki stolik okolicznościowy Porti 41 marki Szynaka Meble w kolorze dębu czekoladowego; szer. 110 cm; wys. 47 cm; gł. 60 cm.

1 902,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Okolicznościowy stolik Porti 41 Dąb czekoladowy to mebel solidny, który przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom mebli praktycznych i jednocześnie atrakcyjnych wizualnie. Stolik posiada spory blat i odkrytą wnęką podblatową, która w części środkowej jest częściowo przedzielona – będzie idealna na gazety, książki, piloty itp. Znajdziemy tu również bardzo pojemną szufladę z metalowym uchwytem w kolorze szampańskim. Konstrukcja w kolorze dębu czekoladowego opiera się na czarnym cokole, ponadto znajdziemy tu, jak w pozostałych meblach z kolekcji Porti, atrakcyjne wstawki z czarnego szkła hartowanego oraz eleganckie ryflowanie, które sprawiają, że konstrukcja nabiera wyjątkowego charakteru.

Stolik okolicznościowy Porti 41 Szynaka Meble dąb czekoladowy


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
110 cm
Wysokość
47 cm
Głębokość
60 cm
Materiał
Płyta MDF
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Materiał
Szkło
Materiał
Lite drewno
Liczba półek
1
Liczba szuflad
1
Kolor
Dąb czekoladowy

Polecane produkty