Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STOLIK PORTI 41 SZYNAKA MEBLE DĄB ANTYCZNY

Klasyczny stolik okolicznościowy Porti 41 marki Szynaka Meble w kolorze dębu antycznego; szer. 110 cm; wys. 47 cm; gł. 60 cm.

1 902,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Okolicznościowy stolik Porti 41 Dąb antyczny pasować będzie zarówno do eleganckich wnętrz klasycznych, jak również do salonów zaaranżowanych w nieco nowocześniejszym stylu. Jest to stolik bardzo praktyczny i funkcjonalny. Daje on nie tylko sporych wymiarów przestrzeń na blacie, ale posiada również praktyczną wnękę podblatową oraz dużą szufladę, która ułatwiać będzie utrzymanie porządku w strefie wypoczynkowej. Trzeba dodać, że stolik ten jest również bardzo atrakcyjny wizualnie – wykonany jest w ciepłym kolorze dębu antycznego, który kontrastuje z czarnym cokołem oraz akcentami z czarnego szkła hartowanego. Wszystko to dopełnia metalowy uchwyt w kolorze szampańskim oraz subtelne ryflowanie.

Stolik Porti 41 Szynaka Meble dąb antyczny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
110 cm
Wysokość
47 cm
Głębokość
60 cm
Materiał
Szkło
Materiał
Lite drewno
Materiał
Płyta MDF
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Liczba półek
1
Liczba szuflad
2

Polecane produkty