Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STOLIK VELVET 41 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Gustowny stolik okolicznościowy Velvet 41 marki Szynaka Meble w kolorze dąb czarny; szer. 120 cm; wys. 48 cm; gł. 70 cm.

1 448,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Kawowy stolik Velvet 41 w pięknym kolorze czarnego dębu to stolik okolicznościowy, który perfekcyjnie uzupełni gustowną aranżację salonu, tworząc w strefie wypoczynkowej przydatne miejsce nie tylko na kawę czy przekąski, ale także podręczne akcesoria. Stolik ten jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, czemu zawdzięcza swoją wytrzymałość. Jego konstrukcja jest lekko masywna, a bryła ma prostą formę, więc bez problemu zestawimy go z różnorodnymi dodatkami aranżacyjnymi. Stolik ma elegancki kolor dębu czarnego, a subtelnie zaakcentowany rysunek drewna sprawia, że prezentuje się on gustownie i niebanalnie zarazem, co z pewnością docenią również nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Stolik Velvet 41 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
120 cm
Wysokość
48 cm
Głębokość
70 cm
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty