.

.

STOLIK VELVET 42 SZYNAKA MEBLE DĄB RUSTICAL

Kwadratowy stolik okolicznościowy Velvet 42 marki Szynaka Meble w kolorze dąb rustical; szer. 85 cm; wys. 48 cm; gł. 85 cm.

1 448,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Niewielki stolik Velvet 42 Dąb rustical to propozycja dedykowana użytkownikom, którzy cenią nie tylko funkcjonalność mebli, ale także ich solidność oraz atrakcyjny design. Już ciepła kolorystyka dębu rustical robi tu ogromne wrażenie, a efekt ten wzmacnia pięknie zaznaczony rysunek drewna. Stolik ma kompaktowe wymiary, więc także w niewielkich pomieszczeniach odnajdzie się bez trudu. Jego prosta bryła sprawia, że nie będziemy mieć problemu z dobraniem dodatków i ozdób, które znajdą się w jego okolicy. Stolik doskonale uzupełni aranżacje z innymi meblami z kolekcji Velvet, jednak dzięki prostej konstrukcji można go bez problemu dopasować również do innych aranżacji klasycznych i nowoczesnych.

Stolik Velvet 42 Szynaka Meble dąb rustical


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
85 cm
Wysokość
48 cm
Głębokość
85 cm
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Materiał
Płyta MDF
Kolor
Dąb rustical

Polecane produkty