Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STOLIK VELVET 42 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Kwadratowy stolik Velvet 42 marki Szynaka Meble w kolorze dąb czarny; szer. 85 cm; wys. 48 cm; gł. 85 cm.

1 448,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Kompaktowych wymiarów stolik Velvet 42 Dąb czarny to stolik okolicznościowy dedykowany między innymi do mniejszych salonów – w tym zarówno tych bardziej nowoczesnych, jak i tych o elementach klasycznych. Stolik wykonany jest z dbałością o detale z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i solidny. Jego bryła jest prosta i lekko masywna, ale dzięki pięknej kolorystyce czarnego dębu i wyraźnie widocznemu rysunkowi drewna, mebel prezentuje się bardzo nietuzinkowo i przyciąga uwagę. Jest to również stolik bardzo praktyczny – dopełni wnętrze salonu, jednocześnie dając domownikom dodatkowe miejsce do postawienia herbaty, szklanki z wodą czy niewielkich przekąsek.

Stolik Velvet 42 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
85 cm
Wysokość
48 cm
Głębokość
85 cm
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty