Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁAWA TES TS-8 BOG-FRAN

Nowoczesna ława TES TS-8 marki BOG-FRAN dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych; szer. 120 cm; wys. 47 cm; gł. 67 cm.

513,00 zł
559,00 zł
Oszczędź 46,00 zł
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Ława TS-8 będzie zarówno pięknym, jak i bardzo praktycznym rozwiązaniem do salonu. Posiada prostokątny blat wsparty na przyciągającej uwagę podstawie z prostym, trapezowym elementem dekoracyjnym. Blat wykonany jest z dobrej jakości płyty wiórowej laminowanej o grubości 38 mm. Jest bardzo wytrzymały i łatwy do utrzymania w czystości. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne mebla: orzech i wiąz mat. Ława prezentuje się bardzo elegancko. Dzięki niej salon nabierze wyjątkowo reprezentacyjnego wyglądu.

Ława TES TS-8 Bog-fran

Ława TES TS-8 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
120 cm
Wysokość
47 cm
Głębokość
67 cm
Kolor
Orzech lub wiąz mat
Blat
Płyta wiórowa laminowana

Polecane produkty