Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁAWA NATURELLA 3P HALMAR

Designerska ława Naturella 3P marki Halmar z trzema okrągłymi blatami; szer. 80 cm; wys. 49 cm; gł. 48 cm.

919,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Ława NATURELLA 3P to bardzo oryginalny mebel, który dostarczy sporo pomysłów na ciekawą aranżację pomieszczenia i bez wątpienia wzbogaci każde wnętrze. Nietypowy design sprawia, że na pewno nie umknie niczyjej uwadze. Przypadnie do gustu osobom lubiącym twórcze rozwiązania. Czarny metalowy stelaż podtrzymuje trzy blaty wykonane z plastrów drewna modrzewiowego pokryte transparentnym szkłem. Ustawiona przy meblach wypoczynkowych doskonale sprawdzi się w roli stolika kawowego w salonie, ale równie dobrze może posłużyć jako kwietnik w każdym pomieszczeniu w domu. Wyróżnia się jakością i starannością wykonania.

Ława Naturella 3P Halmar


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
80 cm
Wysokość
49 cm
Głębokość
48 cm
Kolor
Naturalny
Blat
Szkło
Wypełnienie
Drewno lite modrzewiowe

Polecane produkty