Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁAWA ADELLE HALMAR DĄB ZŁOTY

Funkcjonalna ława Adelle marki Halmar w kolorze złotego dębu; szer. 110 cm; wys. 44 cm; gł. 60 cm.

506,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Elegancka ława w kolorach złotego dębu oraz czarnym jest nie tylko praktycznym meblem, ale i dekoracyjną przestrzenią wielu gustownie urządzonych pomieszczeń. Ława, poza przestronnym blatem, została wyposażona w trzy dodatkowe schowki – jeden na środku mebla oraz dwa po bokach. Są to świetnie zaaranżowane miejsca na gazety, książki czy akcesoria do telewizora. Mebel najlepiej spełni swoją funkcję, umieszczony wraz z wygodnym siedziskiem, w domowej lub biurowej strefie relaksu. Ponadto wysokie metalowe nogi nie tylko dodają ławie ciekawego wyrazu, ale i znacznie ułatwiają utrzymanie podłogi w czystości.

Ława Adelle Halmar


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
110 cm
Wysokość
44 cm
Głębokość
60 cm
Materiał
Płyta meblowa MDF
Kolor
Dąb złoty

Polecane produkty