Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STOLIK KAWOWY BARRIS 41 SZYNAKA MEBLE

Minimalistyczny stolik kawowy Barris 41 marki Szynaka Meble z dodatkowym miejscem pod blatem; szer. 120 cm; wys. 40 cm; gł. 60 cm.

389,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Solidny stolik kawowy to niezwykle praktyczny i dekoracyjny mebel. Poprzez zastosowanie uniwersalnych kolorów oraz eleganckiego designu, stolik wpasuje się w wiele stylów urządzania pomieszczeń. Najlepiej sprawdzi się w towarzystwie wygodnego siedziska, umieszczonego w domowym salonie, przestronnym pokoju dziennym oraz gustownym gabinecie. Stolik wyposażono w dodatkową otwartą półkę poniżej blatu, która może spełniać funkcję miejsca na akcesoria do telewizora czy nieprzeczytane gazety. Mebel wykonano z trwałej płyty meblowej fornirowanej, co świadczy o jego trwałości, a także przydatności na lata.

Stolik kawowy Barris 41 Szynaka Meble


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
120 cm
Wysokość
40 cm
Głębokość
60 cm
Korpus
Płyta meblowa foliowana
Kolor
Orzech amerykański

Polecane produkty