Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ MONACO HALMAR BIAŁO-POPIELATY

Nowoczesny stół Monaco marki Halmar; szer. 160-220 cm; wys. 76 cm; gł. 90 cm.

2 199,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Dwukolorowy nowoczesny stół do jadalni idealnie sprawdzi się w modernistycznie urządzonych wnętrzach. Wyjątkowy design oraz wysoka funkcjonalność czynią z mebla centralny punkt wystroju pomieszczenia. Solidny stół z wygodnymi krzesłami to idealne miejsce do rozmów z bliskimi lub współpracownikami. Mebel jest rozkładany, dlatego podczas rodzinnych przyjęć mogą zasiąść przy nim wszyscy domownicy i goście. Solidna podstawa oraz szeroki blat zapewniają o przydatności Stołu Monaco na lata. Dzięki zastosowaniu kilku kolorów w meblu, dopasowanie krzeseł oraz innych dekoracji jest niezwykle proste i szybkie.

Stół Monaco Halmar


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
160 cm
Wysokość
76 cm
Głębokość
90 cm
Szerokość po rozłożeniu
220 cm
Kolor
Biało-popielaty
Blat
MDF laminowany

Polecane produkty