Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ RONALD 120-160 HALMAR

Minimalistyczny stół Ronald 120-160 marki Halmar; szer. 120-160 cm; wys. 75 cm; gł. 80 cm.

1 439,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dzięki możliwości rozłożenia aż do 160 cm elegancki rozkładany stół RONALD producenta mebli HALMAR z łatwością wpisze się zarówno w większe, jak i mniejsze salony i jadalnie i optycznie powiększy je i rozjaśni. Ten wyjątkowo funkcjonalny i estetyczny mebel zapewni komfortowe miejsce do codziennych posiłków z rodziną oraz spotkań z przyjaciółmi. Przestronny i praktyczny blat o subtelnym uniwersalnym wykończeniu w kolorze biały połysk osadzony został na solidnych drewnianych nogach o prostym profilu. Całość została wykonana z wysokiej jakości płyty MDF, co jest gwarancją wytrzymałości i zadowolenia z zakupu na lata.

Stół Ronald 120-160 Halmar


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
120 cm
Wysokość
75 cm
Głębokość
80 cm
Szerokość po rozłożeniu
160 cm
Materiał
Płyta MDF
Kolor
Biel

Polecane produkty