Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ L31 HALMAR BIAŁY

Szklany stół L31 marki Halmar w kolorze białym; szer. 110-170 cm; wys. 76 cm; gł. 74 cm.

1 195,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Prostokątny rozkładany stół ze szklanym blatem to absolutna klasyka. Z tego względu jest on zawsze odpowiedni do aranżacji jadalni czy pokoju dziennego. Stalowe nogi stołu oraz grube szkło sprawiają, że posłuży on w dobrej kondycji przez lata. Mebel jest jednocześnie bardzo funkcjonalny i niezwykle reprezentatywny. Poprzez poszerzenie stołu można umieścić przy nim aż osiem osób, dlatego wizyty większej liczby gości nie będą żadnym kłopotem. Dodatkowo, dzięki uniwersalnej kolorystyce mebel odnajdzie się w różnego rodzaju stylach wnętrz, tworząc najlepszą przestrzeń do rodzinnych rozmów lub spotkań biznesowych w firmie.

Stół L31 Halmar


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
110 cm
Wysokość
76 cm
Głębokość
74 cm
Szerokość po rozłożeniu
170 cm
Kolor
Biel
Blat
Szkło

Polecane produkty