Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ LATINA 40 SZYNAKA MEBLE

Rozkładany Stół Latina 40 marki Szynaka Meble; szer. 160 cm; wys. 76 cm; gł. 90 cm.

3 488,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Rozkładany stół Latina 40 to praktyczna opcja zarówno do salonu, jak i do jadalni oraz większej kuchni. Łączy najlepsze cechy mebli klasycznych z pożądanymi dziś nowoczesnymi rozwiązaniami. Korpus stołu to płyta meblowa, natomiast jego front to lite drewno dębowe szczotkowane. Całość, jak pozostałe meble z kolekcji Latina, utrzymana jest w kolorze olejowanego dębu miodowego i prezentuje się bardzo ciepło, gustownie i elegancko, więc wniesie do każdego pomieszczenia wyjątkową atmosferę. Dzięki możliwości szybkiego rozkładania, stół Latina 40 można bardzo łatwo dostosować do ilości korzystających z niego osób – jego długość przed rozłożeniem to 160 cm, natomiast po rozłożeniu to aż 250 cm.

Stół Latina 40 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
160 cm
Wysokość
76 cm
Głębokość
90 cm
Fronty
Lite drewno dębowe szczotkowane, szkło hartowane - bezbarwne
Korpus
zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej, wew .: płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym
Kolor
Dąb miodowy

Polecane produkty