Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ LUCAS 40 SZYNAKA MEBLE

Rozkładany stół Lucas 40 marki Szynaka Meble; szer. 140 - 210 cm; wys. 76 cm; gł. 90 cm.

929,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Stół Lucas 40 to bezsprzecznie jeden z tych mebli, które robią niesamowite wrażenie, bez względu na to, czy znajdą się w salonie, jadalni czy kuchni. Uwagę przykuwa charakterystyczne dla kolekcji Lucas połączenie kolorystyki dębu artisan z kolorem czarny mat. Na pierwszy plan wysuwają się czarne i masywne nogi tego stołu, a dopełnia je masywny blat w kolorze dąb artisan. Mebel jest wytrzymały, co zawdzięcza wykonaniu z solidnej płyty meblowej. Konstrukcja jest również praktyczna, gdyż stół Lucas 40 jest rozkładany (wewnątrz posiada dwie wkładki wydłużające), więc można w kilka chwil zyskać dodatkową powierzchnię – np. gdy pojawią się goście. Po pełnym rozłożeniu stół ma aż 210 cm długości.

Stół Lucas 40 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
140 cm
Wysokość
76 cm
Głębokość
90 cm
Szerokość po rozłożeniu
210 cm
Korpus
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni
Kolor
Dąb artisan z elementami czarny mat
Blat
Wykonane z płyty meblowej laminowanej

Polecane produkty