Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ VELLE 39 SZYNAKA MEBLE

Oryginalny rozkładany stół Velle 39 marki Szynaka Meble; szer. 160 - 210 cm; wys. 77 cm; gł. 95 cm.

3 139,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Efektowny stół Velle 39 z kolorze dębu miodowego olejowanego to doskonała propozycja do salonu lub jadalni. Na uwagę zasługuje bez wątpienia efektowna, gwieździsta podstawa tego stołu, jednak wrażenie robi również ciepła kolorystyka olejowanego dębu miodowego oraz wyraźnie zarysowany rysunek drewna. Stół jest solidny – został wykonany z wytrzymałej płyty meblowej i posiada rozkładany blat, więc sprawdzi się nie tylko przy rodzinnych posiłkach, ale również podczas wizyty gości. Po rozsunięciu stół ma aż 210 cm długości, więc bez problemu pomieści wiele osób. Unikalny design tego mebla sprawia, że pomieszczenie, w którym się znajdzie nabierze oryginalnego charakteru i rodzinnej atmosfery.

Stół Velle 39 Szynaka Meble

Stół Velle 39 Szynaka Meble

Stół Velle 39 Szynaka Meble

Stół Velle 39 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
160 cm
Wysokość
77 cm
Głębokość
95 cm
Szerokość po rozłożeniu
210 cm
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej (fornir); wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Kolor
Dąb miodowy olejowany

Polecane produkty