.

.

STÓŁ VELVET 40 SZYNAKA MEBLE DĄB RUSTICAL

Klasyczny rozkładany stół Velvet 40 marki Szynaka Meble w kolorze dąb rustical; szer. 160-250 cm; wys. 78 cm; gł. 90 cm.

3 197,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Rozkładany stół Velvet 40 w kolorze dębu rustical spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Będzie praktycznym rozwiązaniem zarówno do salonu, jak i do jadalni, ponadto sprawdzi się także w większej kuchni. Dzięki możliwości rozkładania można w kilka chwil zwiększyć długość jego blatu ze 160 cm do aż 250 cm, więc wizyta gości nie będzie już kłopotem i wszyscy pomieszczą się bez problemu. Stół posiada ciepły kolor dębu rustical, a jego bryła jest dość prosta i lekko masywna, więc bez problemu wpisze się w różnego rodzaju aranżacje. Solidna konstrukcja stołu i pięknie zaakcentowany rysunek drewna sprawiają, że będzie to nie tylko element użytkowy, ale również ozdoba wnętrza.

Stół Velvet 40 Szynaka Meble dąb rustical


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
160 cm
Wysokość
78 cm
Głębokość
90 cm
Szerokość po rozłożeniu
250 cm
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Kolor
Dąb rustical

Polecane produkty