Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ TREVOR HALMAR BIAŁY-DĄB SONOMA

Rozkładany stół Trevor marki Halmar dąb sonoma-biały; szer. 130-170 cm; wys. 76 cm; gł. 80 cm.

1 736,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Rozkładany Stół Trevor to idealny mebel do każdej nowocześnie urządzonej przestrzeni. Solidny blat z płyty meblowej oraz trwałe metalowe nóżki sprawiają, że stół posłuży w dobrym stanie przez wiele lat. Dodatkowo, dzięki wyjątkowemu połączeniu zastosowanych podczas produkcji materiałów, mebel wpasuje się w wiele aranżowanych wnętrz oraz ich kolorów przewodnich. Po rozłożeniu stół staje się dużo szerszy, dlatego z łatwością zasiądzie przy nim kilka osób więcej niż na co dzień, kiedy mebel funkcjonuje w podstawowej wersji. W połączeniu ze stylowymi krzesłami, stół stworzy przyjazną przestrzeń do spożywania posiłków i spotkań z bliskimi.

Stół Trevor Halmar dąb sonoma biały

Stół Trevor Halmar dąb sonoma biały


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
130 cm
Wysokość
76 cm
Głębokość
80 cm
Szerokość po rozłożeniu
170 cm
Kolor
Dąb sonoma
Blat
Płyta MDF

Polecane produkty