Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ VILMER HALMAR

Nowoczesny stół Vilmer marki Halmar ze szklanym blatem; szer. 160 cm; wys. 76 cm; gł. 90 cm.

1 459,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Prostokątny rozkładany stół Vilmer Halmar to elegancka i wysoce funkcjonalna propozycja dedykowana do nowoczesnego salonu lub jadalni. Bryła składa się z rozkładanego blatu, wykonanego z odpornego na zarysowania szkła hartowanego, który osadzono na ciekawym, stylizowanym stelażu z wysokiej jakości płyty MDF lakierowanej na dwa naturalne kolory. W celu zapewnienia stabilności i wytrzymałości konstrukcji stelaż został dodatkowo wzmocniony podstawą ze stali nierdzewnej. Przestronny blat i gustowne wykończenie produktu sprawia, że doskonale sprawdzi się on podczas rodzinnych posiłków lub spotkań ze znajomymi oraz wniesie dużo ciepła i elegancji do każdego wnętrza.

Stół Vilmer Halmar


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
160 cm
Wysokość
76 cm
Głębokość
90 cm
Blat
Szkło hartowane

Polecane produkty