Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ CARMELO HALMAR

Okrągły stół Carmelo marki Halmar w kolorze orzechowym; śred. 100 cm; wys. 75 cm.

769,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Zgrabny stół z okrągłym blatem to perfekcyjny mebel do wielu pomieszczeń. Stół świetnie spełni swoją funkcję zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak i ogromnej przestrzeni restauracyjnej. Solidny blat w ciepłym orzechowym kolorze oraz stalowa czarna podstawa wzajemnie się uzupełniają, tworząc świetne miejsce na odstawianie przekąsek czy napojów. Uniwersalność kolorystyczna stołu sprawia, że z łatwością można połączyć go z wieloma rodzajami i barwami siedzisk, aby uzyskać praktyczną oraz gustowną przestrzeń do rozmów i negocjacji. Stół świetnie odnajdzie się w małej jadalni domowej, salonie, restauracji czy w pomieszczeniach biurowych.

Stół Carmelo Halmar

Stół Carmelo Halmar


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Średnica
100 cm
Wysokość
75 cm
Materiał
Płyta MDF
Materiał
Stal malowana proszkowo
Kolor
Orzech

Polecane produkty