Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ OGRODOWY BREVA PAGED

Klasyczny stół ogrodowy Breva marki Paged wykonany z drewna bukowego; szer. 100 cm; wys. 74 cm; gł. 200 cm.

7 276,00 zł

Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Długi stół ogrodowy Breva to idealne miejsce do rodzinnych posiłków i spotkań. Klasyczny wzór oraz solidne materiały, zastosowane podczas produkcji mebla, zapewniają jego przydatność przez lata. Blat, a także nogi stołu ogrodowego Breva zostały wykonane z jakościowego drewna bukowego, które odpowiada za długotrwałą przydatność modelu. Producent zwraca uwagę na odpowiednią pielęgnację stołu, przede wszystkim uczulając na przechowywanie stołu wewnątrz budynku lub pod zadaszeniem. Dzięki temu mebel pozostanie w nienaruszonym stanie na długie lata. Można zastosować również POKROWIEC DO STOŁU BREVA PAGED, który dodatkowo wzmocni ochronę przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz skutkami ujemnych temperatur w zimie.

Stół ogrodowy Breva Paged

Stół ogrodowy Breva Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
100 cm
Wysokość
74 cm
Głębokość
200 cm
Materiał
Drewno

Polecane produkty