Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ OGRODOWY TIVANO PAGED

Solidny stół ogrdowy Tivano marki Paged oparty na skrzyżowanych nogach; szer. 240 cm; wys. 74 cm; gł. 100 cm.

8 213,00 zł

Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Stół ogrodowy TIVANO to mebel w stylu rustykalnym, w którym liczy się natura i prostota. Przeznaczony jest do spotkań na świeżym powietrzu w gronie rodziny lub przyjaciół. Długi prostokątny blat stołu Tivano idealnie sprawdzi się przy organizacji przyjęć dla większej liczby gości. Mebel został wykonany z solidnego drewna bukowego. Producent oferuje kilka możliwości jego wybarwienia. Ciężka konstrukcja zapewnia dużą stabilność. Stół ogrodowy Tivano idealnie komponuje się w zestawieniu z krzesłami TIVANO. Dla jego ochrony przed szkodliwym działaniem wilgoci warto zaopatrzyć się w dedykowany do tego mebla pokrowiec. Zaleca się również regularną impregnację (minimum raz w roku).

Stół ogrodowy Tivano Paged

Stół ogrodowy Tivano Paged

Stół ogrodowy Tivano Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
240 cm
Wysokość
74 cm
Głębokość
100 cm
Materiał
Drewno

Polecane produkty