Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ UNIVERSAL II PAGED

Tradycyjny stół Universal II marki Paged z opcją rozkładania; szer. 160-460 cm; wys. 78 cm; gł. 100 cm; jedna wkładka przedłużająca: 50 cm;

5 131,00 zł

Wybarwienie drewna:

Wskaż wybarwienie drewna
Wybarwienie
Ilość wkładek
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Rozkładany stół to świetne rozwiązanie do wielu rodzajów pomieszczeń i stylów wnętrz. Najlepiej sprawdzi się w eleganckim salonie, przestronnej kuchni oraz gustownie urządzonej jadalni. Stół został wykonany z solidnych i uniwersalnych materiałów, dlatego posłuży w dobrym stanie przez wiele lat. Mechanizm rozkładania mebla polega na dokładaniu kolejnych płyt. Dzięki temu można samemu zdecydować, jak szeroki będzie stół. W meblu zagospodarowano miejsce na jednoczesne przechowywanie trzech płyt do przedłużania. Takie rozwiązanie zapobiega uszkodzeniu czy zgubieniu dodatkowych elementów.

Stół Uniwersal II Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
160 cm
Wysokość
78 cm
Głębokość
100 cm
Szerokość po rozłożeniu
do 460 cm
Materiał
Drewno

Polecane produkty