Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ PAOLA PAGED

Kwadratowy stół Paola marki Paged z funkcją rozkładania; szer. 80-280 cm; wys. 76 cm; gł. 80 cm; jedna wkładka przedłużająca: 50 cm.

2 410,00 zł

Wybarwienie drewna:

Wskaż wybarwienie drewna
Wybarwienie
Ilość wkładek
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

PAOLA to kompaktowych rozmiarów stół w kształcie kwadratu, który zmieścimy w każdym wnętrzu. Pozornie niewielki stolik posiada ogromne możliwości wydłużenia blatu za pomocą wkładek. W zależności od potrzeb możemy dokupić ich maksymalnie cztery. Każda z nich ma długość 50 cm. W najbardziej rozbudowanej wersji stół może mieć aż 280 cm długości i pomieścić 12 osób. W takim wariancie stabilność wspomaga dodatkowa podpórka. Mebel jest wykonany z drewna bukowego lub dębowego do wyboru. W zależności od materiału dostępne są różne wybarwienia.

Stół Paola Paged


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
80 cm
Wysokość
76 cm
Głębokość
80 cm
Szerokość po rozłożeniu
280 cm
Materiał
Drewno

Polecane produkty