Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA NOCNA DOMINI 05 SZYNAKA MEBLE

Kompaktowa Szafka Nocna Domini 05 marki Szynaka Meble; szer. 47 cm; wys. 48 cm; gł. 42 cm.

340,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Szafka nocna Domini 05 bardzo dobrze sprawdzi się w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym. Posiada prostą bryłę, jednak wyróżnia się ciekawym designem. Oprócz przydatnego blatu, na którym umieścić można lampkę nocną, posiada otwartą półkę, która będzie idealna na książki czy podręczne akcesoria, a także bardzo pojemną szufladę, doskonałą na rzeczy, które nie muszą stać na wierzchu. Blat szafki nocnej Domini 05 w kolorze dąb ribbeck bardzo dobrze komponuje się z białym korpusem mebla. Charakter całości podkreśla nietypowy skórzany uchwyt szuflady, a niewysokie stopki dodają konstrukcji lekkości.

Szafka nocna Domini 05 Szynaka Meble

Szafka nocna Domini 05 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
47 cm
Wysokość
48 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Płyta meblowa laminowana w dekorze drewnopodobnym / uni
Korpus
Płyta meblowa laminowana w dekorze drewnopodobnym / uni
Ilość półek
1
Ilość szuflad
1
Kolor
Dąb ribbeck/biały

Polecane produkty