Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA NOCNA PICOLO 08 SZYNAKA MEBLE

Elegancka Szafka Nocna Picolo 08 marki Szynaka Meble; szer. 46 cm; wys. 51 cm; gł. 43 cm.

329,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Szafka nocna Picolo 08 to mebel nie tylko bardzo funkcjonalny i praktyczny, ale również wyróżniający się gustowną stylistyką i szykiem. Szafka będzie idealna do pokoju dziecięcego, zwłaszcza po zestawieniu z łóżkiem z tej samej serii. Korpus mebla i front dolnych drzwiczek tej praktycznej szafki utrzymane są w kolorze białym. Na uwagę zasługują gustowne zdobienia frontu w kształcie pionowych pasów, które dodają szafce nocnej indywidualnego charakteru. Front pojemnej szuflady jest natomiast szary, co ciekawie kontrastuje z bielą pozostałej części mebla. Szyku całości dodają ozdobne uchwyty.

Szafka nocnca Picolo 08 Szynaka Meble

Szafka nocnca Picolo 08 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
46 cm
Wysokość
51 cm
Głębokość
43 cm
Fronty
Płyta meblowa MDF malowana na kolor uni
Korpus
Płyta meblowa laminowana w kolorze uni, płyta meblowa MDF w kolorze uni
Ilość drzwiczek
1
Ilość szuflad
1
Kolor
Biały / szary

Polecane produkty