Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA NOCNA LIVORNO 69 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BIAŁY MAT

Oryginalna szafka nocna Livorno 69 marki Szynaka Meble; szer. 60 cm; wys. 100 cm; gł. 35 cm.

580,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Luksusowa szafka nocna prawa Livorno 69 Dąb wotan-biały mat to mebel dla wymagających, który łączy w sobie walory wizualne i użytkowe. Pasuje bardzo dobrze do łóżka z tej samej kolekcji – razem tworzą spójną całość, która prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Szafka nocna składa się z zabudowanej szuflady w kolorze białym matowym. Opiera się ona na nietypowym stelażu i posiada ciekawie zaprojektowaną część przyścienną (oba w kolorze dębu wotan), której wysokość jest taka sama jak wysokość wezgłowia łóżka z tej serii. Na stelażu przyściennym znajduje się ciekawie zaprojektowane oświetlenie fragmentu pnia, co wygląda nietuzinkowo i daje bardzo atrakcyjny efekt wizualny – zwłaszcza po zmroku.

Szafka nocna Livorno 69 Szynaka Meble dąb wontan-biały mat

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
60 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
35 cm
Ilość szuflad
1

Polecane produkty