.

.

SZAFKA NOCNA IRMA IM-18 LIVEO PRAWA

Prawa szafka nocna IRMA IR-18 marki LIVEO oferowana w dwóch wersjach kolorystycznych; szer. 54 cm; wys. 48 cm; gł. 40 cm.

369,00 zł
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Szafka nocna IRMA IR-18 to wyjątkowo ciekawy i praktyczny mebel dedykowany do sypialni lub pokoju dziennego. Mebel jest wyposażony w otwierany front z pojemną wnęką, która przechowa ulubioną książkę lub inne przedmioty, które chcemy mieć pod ręką przed snem. Nowoczesne i stylowe wykończenie w bieli oraz uchwyt w formie frezowania wniesie do wnętrza dużo lekkości i elegancji. Produkt został wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej, co zapewnia wytrzymałość na uszkodzenia i zabrudzenia oraz trwałość. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia szafki w podświetlenie LED, które nada wnętrzu wyjątkowej atmosfery. Produkt występuje również w wariancie lewym pod nazwą IRMA IR-17.

Szafka nocna IRMA IM-18 Bog-fran

Szafka nocna IRMA IM-18 Bog-fran

Szafka nocna IRMA IM-18 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
54 cm
Wysokość
48 cm
Głębokość
40 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Materiał
Płyta MDF
Liczba drzwiczek
1

Polecane produkty