Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA NOCNA YORK Y-16 LIVEO LEWA

Lewa szafka nocna YORK Y-16 marki LIVEO; szer. 58 cm; wys. 50,5 cm; gł. 39,5 cm.

399,00 zł
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Szafka nocna YORK Y-16 producenta mebli Liveo to pozycja dedykowana do sypialni lub salonu. Mebel składa się z pojemnej szuflady o frezowanym uchwycie oraz praktycznej wnęki, która pomieści ulubioną książkę lub inne podręczne przedmioty. Na gustownym blacie szafki umieścić można lampkę nocną lub roślinę doniczkową. Na uwagę zasługuje stylowe wykończenie w odcieniu dąb grandson i grafit, które podkreśla elegancki charakter produktu. Konstrukcja wykonana z solidnej płyty meblowej z obrzeżem ABS zapewnia odporność na uszkodzenia i trwałość. Produkt jest dostępny również w wariancie z uchwytem po prawej stronie jako YORK Y-17 Bog-Fran.

Szafka nocna YORK Y-16 Bog-fran

Szafka nocna YORK Y-16 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
58 cm
Wysokość
50,5 cm
Głębokość
39,5 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Ilość szuflad
1
Kolor
Korpus: dąb grandson, fronty: dąb grandson / grafit

Polecane produkty