Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STOLIK NOCNY CASSINA HALMAR ORZECH

Elegancki stolik nocny Cassina marki Halmar kolor orzech; szer. 45 cm; wys. 53 cm; gł. 40 cm.

409,00 zł
Ilość

Klasyczny brązowy stolik nocny to idealna propozycja do wielu stylów aranżowanych sypialni. Poprzez swoją uniwersalność mebel z łatwością wpasuje się w rożnego rodzaju motywy oraz barwy przewodnie wnętrz. Zgrabny stolik nocny, umieszczony przy wygodnym łóżku, to perfekcyjna przestrzeń na odkładanie przedmiotów codziennego użytku, np. książki, okularów czy chusteczek higienicznych. Do dyspozycji w meblu znajduje się również pojemna szuflada, w której mogą znaleźć się elementy nieprzeznaczone do ekspozycji. Solidne materiały, zastosowane podczas produkcji stolika, zapewniają o jego przydatności przez lata.

Stolik nocny Cassina Halmar orzech


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
45 cm
Wysokość
53 cm
Głębokość
40 cm
Materiał
Płyta MDF
Kolor
Orzech

Polecane produkty