Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA NOCNA LEVANTER HALMAR POPIELATY

Elegancka szafka nocna Levanter marki Halmar w kolorze popielatym; szer. 40 cm; wys. 42 cm; gł. 50 cm.

519,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Nowoczesna szafka Nocna Levanter Halmar w kolorze popielatym będzie idealnie pasować do sypialni, pełniąc w niej funkcje praktyczne i ozdobne. Szafka Nocna Levanter Halmar będzie idealnie pasować do pomieszczeń urządzonych w stylu skandynawskim, klasycznym i nowoczesnym. Produkt został wyposażony w niezwykle praktyczne szuflady, w których można umieścić drobne akcesoria, które powinny być zawsze pod ręką. Takie rozwiązanie pomaga jednocześnie w utrzymaniu ładu i porządku w sypialni. Szafka posiada też przestronny blat, na którym można umieścić np. zegarek. Kompaktowa szafka Nocna Levanter Halmar wykonana została z modnej tkaniny w kolorze popielatym, która charakteryzuje się wysoką odpornością na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, w tym na zabrudzenia oraz na ścieranie. Mebel wsparty został na zgrabnych nóżkach, które wykonane zostały ze stali chromowanej. Zapewniają one produktowi stabilność, a także bezpieczne użytkowanie. Wymiary szafki nocnej to 50 x 40 x 42 cm.

Szafka nocna Levanter marki Halmar w kolorze popielatym

Szafka nocna Levanter marki Halmar w kolorze popielatym


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
40 cm
Wysokość
42 cm
Głębokość
50 cm
Materiał
Tkanina
Kolor
Popielaty

Polecane produkty