Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV PORTI 25 SZYNAKA MEBLE DĄB CZEKOLADOWY

Stylowa Szafka RTV Porti 25 marki Szynaka Meble; szer. 160 cm; wys. 51 cm; gł. 42 cm.

2 081,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nietuzinkowa szafka RTV Porti 25 w kolorze dębu czekoladowego będzie idealnym meblem do gustownie zaaranżowanego salonu. Jest to szafka RTV, która wyróżnia się ciekawą stylistyką i dużą funkcjonalnością, więc spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Mebel posiada 3 pojemne szuflady na akcesoria TV, a także 3 wnęki podblatowe otwarte – idealne na akcesoria TV i sprzęt multimedialny, gdyż w tylnej części zaplanowano otwory na kable. Fronty tej szafki wykonane są z litego drewna – ozdobne elementy i uchwyty oraz czarne wstawki dopełniają całość i sprawiają, że mebel robi wrażenie.

Szafka RTV Porti 25 Szynaka Meble Dąb Czekoladowy

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
160 cm
Wysokość
51 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Szkło
Materiał
Lite drewno
Materiał
Płyta meblowa okleinowana
Liczba półek
3
Liczba szuflad
3
Kolor
Dąb czekoladowy

Polecane produkty